Yhteystiedot - Edupoli
Nuoret - Aikuiset - Oppisopimus
suomi

Yhteystiedot

Toimipisteemme sijaitsevat Helsingissä, Keravalla, Vantaalla, Askolassa, Loviisassa ja Porvoossa, missä sijaitsee myös Edupolin hallinto.

020 51 311 (ma–pe klo 8–16) info@edupoli.fi  opintotoimisto@edupoli.fi

Toimipisteet

Helsinki

Lämmittäjänkatu 2
00880 Helsinki

Yhteystiedot 

Kerava

Kumitehtaankatu 5 B
04260 Kerava

Yhteystiedot 

Porvoo

Ammattitie 1
06450 Porvoo

Yhteystiedot 

Vantaa

Virnatie 5
01300 Vantaa

Yhteystiedot 

Perämiehentie 6, Porvoo

Perämiehentie 6
06100 Porvoo

Yhteystiedot 

POMO-talo

Aleksanterinkatu 20
06100 Porvoo

Yhteystiedot 

Askola

Helkamäentie 32
07230  Monninkylä

Yhteystiedot 

Loviisa

Johtajantie 12
07900 Loviisa

Yhteystiedot 

Ota yhteyttä

yhteydenottolomakkeella

Yhteyshenkilöt

Henkilöhaku nimellä tai koulusaloittain
Hakutulokset
Haku ei tuottanut tuloksia.

Hallinnon yhteyshenkilöt

Pentti Suursalmi, rehtori
040 543 2049 / pentti.suursalmi@edupoli.fi

Anja Leino, apulaisrehtori
040 524 1031 / anja.leino@edupoli.fi

Riitta Laukkanen, liiketoimintajohtaja
040 723 1493 / riitta.laukkanen@edupoli.fi

Jaana Ekfors, koulutusjohtaja, oppisopimuspalvelut
0400 722 537 / jaana.ekfors@edupoli.fi

Maija Penttilä, hallintojohtaja- henkilöstö ja talous
0400 979 057 / maija.penttila@edupoli.fi

Kimmo Orava, johtaja - toimitilat ja yhtiöt
040 524 9549 / kimmo.orava@edupoli.fi

Markkinointi ja viestintä

Pia Hannula, viestintäasiantuntija
0400 360 651 / pia.hannula@edupoli.fi

Tuija Monto, markkinointiasiantuntija
040 725 0376 / tuija.monto@edupoli.fi

viestinta@edupoli.fi

Laskutustiedot

Itä-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä / Edupoli

Y-tunnus 0210838-1

Laskutusosoite

Itä-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Perämiehentie 6
06100 Porvoo

Viiteeksi laskuun merkitään tilaajan nimi sekä toimitusosoite. Vastaanotamme laskuja ainoastaan sähköisessä muodossa joko verkkolaskuna tai sähköpostin liitteenä.

Verkkolaskut

Operaattori Tieto Oyj (välittäjätunnus 003701011385)
Verkkolaskuosoite TE003702108381
OVT-tunnus 003702108381

Laskut sähköpostin liitteenä

Laskut sähköpostin liitetiedostona (pdf) lähetetään osoitteeseen katja.forss@iukky.fi.

   

Edupoli Oy

Y-tunnus 2015173-8

Laskutusosoite

Edupoli Oy
Perämiehentie 6
06100 Porvoo

Verkkolaskut

Operaattori Tieto Oyj (välittäjätunnus 003701011385)
Verkkolaskuosoite TE003720151738
OVT-tunnus 003720151738

Toimitilojen esittely

Katso videoesittely Edupolin toimitiloista!